O nas

Sądecka Grupa Producentów

Owoców i Warzyw

Jesteśmy grupą producencką zrzeszającą 83 sadowników, o wspólnym areale 400 ha. Dysponujemy potencjałem produkcyjnym, pozwalającym na wyprodukowanie i magazynowanie około 12 000 ton owoców rocznie.

Wiedza i kunszt sadowników przekazywana z pokolenia na pokolenie...

Tradycja

To co smaczne, naturalne i zdrowe nie bierze się znikąd. Znaczenie mają: miejsce, ludzie i tradycja...

Jako Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw „Owoc Łącki” Sp. z o.o. działamy na rynku od 2003 roku. Powstaliśmy dzięki inicjatywie 17 sadowników, którzy mieli sprecyzowany wspólny cel, jakim było poprawienie rentowności gospodarstw sadowniczych. W 2006 roku Grupa wybudowała pierwsze komory chłodnicze z kontrolowaną atmosferą i uzyskała status wstępnego uznania. W następnych latach powstawały kolejne inwestycje związane z bazą chłodniczą i sortowniczą, które pozwoliły na sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

Dzięki stabilnym fundamentom, nowoczesnej technologii oraz wykwalifikowanym pracownikom, Owoc Łącki jest rzetelnym i atrakcyjnym partnerem biznesowym.

Wiedza i kunszt sadowników przekazywana z pokolenia na pokolenie...

Nowoczesność

Nowoczesność to nasza odpowiedź na wszystkie problemy związane pracami w sadach jak i z przechowywaniem i sortowaniem owoców. Jesteśmy wyposażeni w automatyczny system przechowywania owoców, mieszczący 7000 ton produktu. Dodatkowo posiadamy nowoczesną linię sortowniczą, która selekcjonuje owoce pod względem jakości i przechowuje je w chłodni o odpowiedniej kontrolowanej atmosferze

Wiedza i kunszt sadowników przekazywana z pokolenia na pokolenie...

Elastyczność

Dysponujemy możliwościami pakowania towaru zgodnie z oczekiwaniami naszych odbiorców.

Dużym atutem Grupy jest elastyczność w podejściu do oczekiwań klienta. Jesteśmy w stanie szybko dopasować nasz towar oraz pracę do nawet bardzo restrykcyjnych wymogów.

 

Certyfikaty i wyróżnienia

Rada Nadzorcza

Przewodniczący: Józef Basta
Z-ca Przewodniczącego: Bolesław Zając
Z-ca Przewodniczącego: Kazimierz Rusnarczyk
Członek Rady: Krzysztof Gądek
Członek Rady: Jan Golonka

Zarząd

Prezes: Barbara Klag